RO Gamers
Bine ati venit pe forumul RO-Gamers!
Va rugam inregistrativa pentru a vedea coninutul!
Forumul este in cautare de moderatori! Va rugam sa aplicati o cerere la recrutari
daca sunteti interesati!
Have fun with us!

skiluri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

skiluri

Mesaj Scris de Necroman2012 la data de Joi Mar 17, 2011 6:47 pm

Sallut.Astazi am sa va spun cum va faceti skillurile la 17puncte shi nu la 20 sau 19 cum le ies la alti shi ce skilluri trebuie sa va faceti primadata in M1=G1=P
Daca deja tiai pus punctele aiurea mergi la negustorul de armuri shi cumperi status rearanjare el iti reseteaza toate punctele de pe PV,PM shi restu shi de pe skilluri
Apoi pui 17 puncte pe 1 skill apoi cumperi de la negustorul de armuri Rearanjarea Deprindelor,apoi o sa ti se faca M1 la 17 puncte(pt cei care nu stiu)
Iar acum in cce orinde trebuie sa iti fac skillurile
Warrior Corp:Aura Sbiei,Vartejul Sabiei,Incizia,Izbitura,Iures(cel putin asa le fac eu)
Warrior Mental:Corp Rezistent,Atacul Spiritului,Zdrobire,Zdruncinare,AtaculSabiei
Ninja Lama:Ambuscada,PumnalRulant,AtacFulger,NorOtravitor,Camuflaj
Ninja Arc:SageataDeFoc,SageataOtravita,FocRepetat,MultiFoc,MersDeFulg
Sura BlackMagic:Spiritul Flacari,Potectie Intunecata,SferaIntunecata,AtaculSpirituui.LovituraFocului.LovituraIntunecata
Sura ArmeMagice:TaisVrajit:,Protectia,LovituraDegetului,Vartejul,Teama,Anularea
P.S:Iar la shaman in ce ordine se fac skillurile nam mai stiut

ATENTIE!!! Faza cu M1 la 17 puncte si cu schimbarea punctelor de la status se aplica doar la private fiindca la officiale nu exista status rearanjare si rearanjare deprinderi la shopuri

Necroman2012
Metin2 Moderator
Metin2 Moderator

Browser-ul tau :
Respectare Reguli :
Puncte : 21
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 19
Localizare : Slanic-Moldova
Stare de spirit : Super buna

Vezi profilul utilizatorului